הובלות ברחובות

מתכננים לעבור דירה ברחובות בזמן הקרוב? זקוקים לפינוי בית ברחובות? הגעתם למקום הנכון. חברת ההובלות “פינוי בזמן” היא החברה האיכותית ביותר בכל פרוייקט של הובלות ברחובות, של פינוי דירה או של הובלות של תכולת בתים ודירות. רחובות הוקמה בשנת 1890, ומאז גדלה והתפתחה רבות – בימים עברו היתה רחובות מושבה, והיום היא עיר שוקקת חיים, בעלת רחובות הבנויים כשתי וערב ותנועה ערה ברחובות הראשיים.

הובלה ברחובות היא לעיתים מאתגרת, במיוחד כאשר עוברים בתוך העיר, משום שלא ניתן לחנות או לעצור למשך פרק זמן ארוך, ויש להסתייע בכוח אדם מיומן המסוגל למלא את המשאית ביעילות ובמהירות.

הובלות ברחובות – מפירוק הרהיטים ועד להרכבתם בדירה החדשה

“פינוי בזמן” מתמחים בכל הניואנסים הקטנים הקשורים לתחום ההובלות ברחובות, ומלווים אתכם בכל שלב, החל מפירוק הרהיטים השונים, דרך העמסתם בצורה בטוחה על המשאית, תוך שאנו מקפידים לקשור את החפצים ולשמור עליהם בצורה הטובה ביותר, עד הגעתם לנקודת היעד.

בדירה או בבית החדש אנו מרכיבים אותם מחדש. כאשר משתמשים בחברה בעלת ניסיון רב, העתקה של הבית למקום החדש היא פעולה פשוטה, ואינכם צריכים לדאוג למצבו של הציוד היקר בביתכם – כולו יגיע בדיוק באותו המצב בו עזב את הדירה הישנה שלכם.

חברה להובלות קטנות ברחובות

הובלה קטנות ברחובות – פינוי הבית גם מחפצים בהם אינכם עושים שימוש

במשך שנים אנו מובילים ברחובות מאות דירות ובתים באזור המרכז, וכמובן – גם בעיר רחובות. מעבר להובלות ברחובות, אנו מספקים גם שירותים משלימים כמו פינוי הבית מחפצים בהם אינכם עושים שימוש, והשלכתם למתחמי פסולת מוסדרים על פי הנחיות עיריית רחובות. כמו כן, אנו מבצעים פינוי תכולת דירה מבתים שעברו אליכם בירושה ואינכם זקוקים לתכולתם.

להובלות ברחובות – פנו למקצוענים של “פינוי בזמן”!

חברת “פינוי בזמן” עוסקת בעיקר בפינויי דירה ובפינויים נוספים (מקלטים, מחסנים וכיוצא באלה), אך גם במתן שירותי הובלות מקצועיים, בעיקר באזור המרכז. החברה בעלת ניסיון של שנים ועובדיה מקצועיים ומבצעים כל עבודה ברגישות, באחריות, במהירות, באדיבות ובמקצועיות. את הדירה אנו משאירים נקייה ומסודרת לאחר כל עבודת פינוי או הובלה.

אין פרויקט מובילים ברחובות שהוא גדול או קטן מדי עבורנו, ואנו מבצעים גם הובלות קטנות ברחובות או פינוי של מספר פריטים בודדים.

 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית למעבר דירה או לצורך הובלות ברחובות, צרו עמנו קשר עוד היום באמצעות טופס יצירת הקשר או בטלפון 054-2862875 ונשמח לעמוד לשירותכם!

צרו קשר