פינוי מחסנים

לכולנו קשה להיפרד מהדברים שאהבנו. רבים שוכרים מחסן רק על מנת לשמור מספר חפצים ישנים שאולי יהיה בהם שימוש בעתיד.

האופניים הישנים שאולי יום אחד הנכדים ירצה כשיגדל, מכסחת הדשא שידעה ימים טובים יותר וערימות על ערימות של בגדים, אותם איש לא לבש כבר שנים.

פינוי מחסן – כי התכולה במחסן ידעה ימים טובים יותר

לעיתים, המחסן מגיע למצב בו לא ניתן כבר לראות מה הוא מכיל מרוב גרוטאות ושקיות של מצעים או של מגבות שאוחסנו שם ונשכח ואז כמובן דרוש פינוי מחסן.

כאשר פותחים את השקיות, מצפה לנו הפתעה. הבגדים היפים שזכרנו מדיפים ריח לא נעים או מחוררים על ידי חרקים שונים שהגיעו אליהם.

למי יש זמן לעבור על הכל, למיין ולזרוק את התכולה המיותרת? ואיך נוביל אותה למרכז איסוף עירוני או לתרומה?

פינוי המחסן שירשנו מסבתא

מצב נפוץ אחר הוא קבלת דירה בירושה, הכוללת מחסן ובו מגוון רחב של חפצים שלעולם לא נשתמש בהם.

הכאב המלווה במיון החפצים השונים שעדיין מדיפים את ניחוח הבושם בו הייתה משתמשת אינו פשוט, ותהליך המיון אורך זמן רב.

במצב כזה, יש חברה אחת שיכולה לעזור בתהליך המיון ובהובלה של הציוד הנמצא במחסן לתרומה או למיכל איסוף גדול במתאם מורשה על ידי הרשויות העירוניות – חברת “פינוי בזמן” אשר מבצעת גם פינוי מחסנים וכמובן פינוי ירושות.

אתם זקוקים לחברת “פינוי בזמן” לפינוי המחסן שלכם

חברת פינוי בזמן מתמחה בפינוי תכולה ופסולת מבתים ומדירות שעברו בירושה כמו גם פינוי מחסן.

פינוי דירה, במיוחד לפני השכרה או לקראת תהליך מכירה, גוזל זמן מיותר, ואיש מבני המשפחה אינו רוצה להיות זה שרותם את זמנו ואת מרצו למשימה המייגעת.

על אחת כמה וכמה פינוי מחסנים שאיש אינו ממש מתעניין בתכולתם, ואתם רק מעוניינים לפנותם ולנקותם על מנת שתוכלו להשתמש בהם מאוחר יותר או להשכירם לשוכר פוטנציאלי.

פינוי מחסן

פינוי מחסנים מסחריים

לעיתים מדובר גם במחסן מסחרי אותו יש לפנות, כאשר לקרוב המשפחה שנפטר היה עסק כלשהו, למשל.

המחסן מלא בערימת גרוטאות שאינה בשימוש וצריך פינוי מחסן בדחיפות. חברת “פינוי בזמן” תסייע לכם לברור את חפצי הערך ואת הריהוט שניתן למכור או לתרום, ואף תוכל להציע לכם פינוי מחסן בחינם בתמורה לחלק מהציוד הנמצא בו.

לא רק פינוי מחסן – פינוי בזמן מתמחה במתן שירותים נוספים

חברת “פינוי בזמן” אינה חברת הובלות סטנדרטית. מעבר לאפשרויות ההובלה באזור המרכז, החברה מתמחה בפינוי דירות, בפינוי מקלטים, פינוי מחסנים ובפינוי ירושות ועיזבונות שונים, כאשר כל שלבי הפינוי מתבצעים על ידינו, עד לרמה בה החלל נשאר נקי מחפצים ומפסולת, ומוכן להשכרה או למכירה.

גם במקרה של פינוי אגרנות כפייתית, בו הבית מלא בחפצים ישנים, אנחנו מסייעים לכם לרוקן את הדירה מערימות הפסולת שהצטברו בה.

דווקא בזמן הקשה ביותר בו איבדתם אדם קרוב, חברה אחראית, אמינה ובעלת יחס אכפתי ורגיש תוכל ללוות אתכם בתהליך הקשה של פרידה מהחפצים השונים של אותו אדם אהוב.

כך תוכלו להמשיך הלאה בכוחות מחודשים ולהתחיל מחדש עם דירה או עם בית נקיים מחפצים, בעלי רצפה או שטיח מבריקים.

זקוקים לפינוי מחסן? אל תהססו. התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לשלוח מומחה פינוי לסייע לכם להתמודד עם העומס הרגשי והפיזי. פנו אלינו באמצעות טופס צור קשר או בטלפון 054-2862875.

צרו קשר