קונה עתיקות ורהיטים עתיקים במזומן 💰

רוצים למכור או לקנות עתיקות? השאירו פרטים ונשמח לעזור!

כל מי שמבקש פינוי דירה, ובפרט אם היא ישנה, מגלה עד מהרה שצפויה לו עבודה רבה. אין כמעט בית שלא הצטברו בו פריטים רבים, אפילו רבים מאוד, ובפרט ישנם רהיטים שקשה עד בלתי אפשרי לפנות בלי עזרה מקצועית. חברת פינוי בזמן – קונה עתיקות, מתמחה בקניית ריהוט עתיק (וכמובן גם במכירתו) – שירות שגם חוסך לכם טרחה רבה וגם מאפשר לכם להרוויח כסף על אותם פריטים שנמצאים בנכס שברשותכם או בבתים בעת פינוי ירושות ועזבונות.

למה כדאי להיעזר במומחים לקניית עתיקות?

חברת פינוי בזמן קונה רהיטים עתיקים – קונה עתיקות במזומן מזה שנים רבות ובהתאם יש לנו מומחיות של ממש בתחום ייחודי זה. במרבית המקרים לאדם שניצב מול דירה גדושה בשפע חפצים מכל הסוגים אין יכולת להבחין בין פריטים בעלי ערך לבין אלה שעבורם נדרש פתרון אחר (בין אם תרומה לנזקקים ובין אם השלכה לאתר פסולת מורשה – חשוב לזכור כי חל איסור על פינוי רהיטים ישנים לאזור פחי האשפה של הבניין או לרחוב הסמוך. למידע נוסף על החוק בנוגע לפינוי רהיטים לחצו כאן. ובכלל זה, עדיף מאוד לבצע מכירת עתיקות.

בנוסף, הידע רחב ההיקף והעדכני שלנו לגבי מכירת רהיטים עתיקים מאפשר לנו לקבל תמורה גבוהה עבור שלל פריטים שמשתייכים לקטגוריה הזו, ובהתאם גם להציע לכם הצעות מחיר אטרקטיביות.

קונה רהיטים עתיקים

אילו רהיטים עתיקים אנחנו קונים?

החברה שלנו קונה עתיקות מסוגים שונים במזומן על המקום, בלי לגרור רגליים ובלי משחקים. בפרט, אנחנו מתמחים בזיהוי ארונות של פעם בעלי ייחודיות ובהתאם ערך כספי גבוה, שידות עתיקות, שולחנות ייחודיים, מיטות ועוד רהיטים, וכן בקניית עתיקות ששימשו לנוי:

  • אגרטלים
  • כלי קריסטל
  • חפצי נחושת
  • כלי כסף
  • מוצרי יודאיקה
  • ועוד…

אם בדירה שלכם ישנם פריטים ששייכים לקטגוריות הנ”ל, אתם צריכים קונה עתיקות במזומן – מוזמנים ליצור קשר. המידע שאותו אנחנו מבררים כדי לבחון את ההיתכנות של מכירת רהיטים עתיקים אלה הוא גיל כל פריט, מצבו והמאפיינים הייחודיים לו.

כיצד מתבצעת העסקה?

פינוי בזמן קונה ריהוט עתיק מכל התקופות ומכל הסוגים, ובכל מצב. הצעת מחיר עבור מכירת רהיטים עתיקים ניתנת בהתאם לכמות הפריטים, גילם, הייחודיות שלהם ועוד פרמטרים חשובים, כשבכל מקרה אנחנו כמובן אחראים על הפינוי שלהם מהנכס ומשלמים עוד קודם לכן. את העסקה של מכירת עתיקות ניתן לבצע במזומן על המקום, בלי משחקים ובלי גרירת רגליים. בתוק קונה עתיאנחנו מבטיחים לתת לכם הצעת מחיר הוגנת בעבור קניית הריהוט העתיק שלכם במידה והוא שמור במצב טוב.

קניית עתיקות במזומן על המקום

מכירת ריהוט עתיק היא פעולה משתלמת במיוחד מבחינתכם!

כאשר אתם מבצעים מכירת עתיקות, ראשית אתם חוסכים לעצמכם את הצורך למצוא פתרון לפינוי הפריטים הגדולים והכבדים. שנית, לאחר שאתם נעזרים במי שקונה עתיקות והדירה מתחילה להתרוקן מכל החפצים שיש בה, קל לכם יותר לפנות את השאר (ואפילו בכוחות עצמכם) וגם קל יותר לראות מה עוד צריך לעשות בדירה כדי שתתאים לשימוש הבא שלה, בין אתם מתכוונים לחיות בה, בין אם להשכיר אותה ובין אם למכור.

רווח נוסף הוא כמובן התמורה הכספית שתקבלו – ובהקשר זה חשוב להדגיש כי פינוי בזמן קונה ריהוט עתיק תוך הקפדה על אמינות גבוהה ויושרה מוחלטת, ולא בכדי השלמנו בהצלחה שלל עסקאות מסוג זה, כשתמיד הצד השני בעסקה זכה להצעה הוגנת ומשתלמת בדרך לשביעות רצון מירבית.

רוצים למכור או לקנות ריהוט עתיק? השאירו פרטים ונשמח לעזור!
צרו קשר