שירותי הובלות

הובלות מהיום למחר – השאירו פרטים ונשמח לעזור!

“פינוי בזמן” היא חברת הובלות המתמחה בהובלת דירות ובפינוי בעשור וחצי האחרונים. אנו מובילים גם פריטים בודדים או משרדים שלמים. עבורנו לא קיים פרויקט שאיננו יכולים לבצע. לחברה אלפי לקוחות מרוצים, הן לאחר ביצוע הובלות קטנות והן בפרויקטים מורכבים של הובלות של בתים ומשרדים. אנו מבצעים גם הובלות לסטודנטים במחירים מיוחדים.

אם אתם מתכננים מעבר דירה בקרוב, ואינכם בטוחים מה אתם מעוניינים לקחת אתכם לדירה החדשה, נשמח לתת לכם הצעת מחיר מיוחדת הכוללת גם פינוי של חלק מהחפצים אותם אנו יכולים לרכוש מכם, ולקזז ממחיר ההובלה. כך תוכלו לקבל שירותי הובלה קטנה (או גדולה) איכותיים במחיר משתלם.

חברת הובלות קטנות בזול

פינוי בזמן – חברת הובלות מובילה באזור המרכז!

מכירים את כל הפארודיות על חברות הובלה שמשאירות לעצמן חלק מחפצי הערך שלכם? אצלנו זה לעולם לא יקרה. איננו עובדים עם ספקים חיצוניים שעשויים להיעלם עם תכשיט יוקרתי או עם יצירת אמנות אהובה. אנו מובילים את הריהוט כולו באחריות וביעילות, ושומרים עליו גם לאורך הנסיעה כולה, כאשר הוא קשור ומוצמד לדפנות המשאית. כך איכות הציוד שלכם נשמרת, ואינה נפגעת לאורך ההובלה.

אנו מקפידים לבטח את העובדים שלנו, כך שבמקרה בו עובד נפגע במהלך העמסת הציוד מהדירה הישנה או במהלך ההעברה לדירה החדשה – אינכם מסתכנים בתביעות צד ג’.

הובלה קטנה מחיר טוב

מגוון שירותי הובלות תחת קורת גג אחת

זקוקים למעט יותר מהובלה קטנה? אין בעיה. אנו מובילים בתים ודירות דירות, אך גם מספקים מגוון רחב של שירותים משלימים להובלת הדירה, כמו:

● פינוי הפסולת מהדירה לאתרים מורשים לאיסוף פסולת.
● פינוי ריהוט ישן שאין בו צורך.
● פינוי מכשירי חשמל ישנים.
פינוי מחסנים ומקלטים והעברת הציוד לדירה החדשה או השלכה למתקנים מורשים על ידי הרשויות המקומיות.

כמה זה עולה? אצלנו ההובלות זולות ובמחיר הוגן

מחיר הובלה תלוי בכמות הציוד אותו יש להוביל, במרחק שיש להובילו וכן במספר הקומות אותן יש לעלות. אם קיימת בעיה להחנות את המשאית לצד הבניין, נוכל להחנות במבנה או בסמטה קרובים ולהעמיס את הציוד ישירות אליכם מבלי שייפגע, באמצעות ציוד מקצועי. כמו כן, המחיר תלוי בגודל ההובלה; הובלה קטנה המכילה מספר בודד של פריטים תעלה משמעותית פחות מהובלת גדולה של דירה או משרד.

אם אתם מחפשים הובלות קטנות בזול, נוכל להציע לכם שירות מיוחד באמצעות כלי רכב מתאימים. חברה בעלת ניסיון יכולה להציע הובלות בזול באמצעות עובדים מיומנים, שיכולים לבצע את העבודה ביעילות ובמהירות ואז להמשיך להובלה הבאה. הובלות סטודנטים הן שירות נוסף שאנחנו אוהבים להעניק ועושים זאת תוך כדי התחשבות במחיר.

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטיכם בטופס ואנשי המקצוע שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל הובלה!

שירותי הובלה בזול

עושים גם הובלות קטנות מאד

אם אתם רוצים להעביר רק את המקרר או את מכונת הכביסה איתנו, ואת שאר הציוד להעביר בכוחות עצמכם, גם את זה ניתן לעשות. אנו נשמח לסייע לכם בייעוץ ובהכוונה של כל פרויקט הובלה – קטנה כגדולה. רבים רוכשים מכשירי חשמל במחיר אטרקטיבי באינטרנט באתרי יד שנייה,  חושבים שמדובר בהובלה קטנה שאין בעיה לבצע בכוחות עצמם ואז נתקלים במצב בו המקרר כבד מדי להובלה על הטנדר שלהם, או שמכונת הכביסה מכבידה על הרכב – במיוחד לשם כך אנו כאן, לסייע לכם להוביל במהירות וביעילות מכל יעד.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לפרויקט הובלה קטנה כגדולה – התקשרו עוד היום למספר 054-2862875!

צרו קשר
משאית הובלות