פינוי דירות נפטרים - שירות 24/7

צריכים עזרה במלאכת הפינוי? השאירו פרטים ונשמח לעזור!

מוות של אדם קרוב לנו הוא תמיד אירוע שגורם לקושי רגשי ממשי. גם כשמדובר על מי שנפטר בשיבה טובה לאחר חיים מלאי עניין, עשייה והנאה, אנחנו מצטערים על לכתו מן העולם. גם כשהאדם סבל ממחלה חשוכת מרפא וכתוצאה מכך חווה כאבים קשים ותופעות לוואי רבות נוספות, וינסו לנחם אותנו שהמוות הוא למעשה סוג של חסד – עדיין נרגיש גם עצב עמוק. ובאופן כללי, למרות ההבנה שכל חיים סופם להסתיים מתישהו ושאף אחד לא חי לנצח, וגם אחרי שבמהלך השבעה ינחמו אותנו בשלל דרכים, מוות של אדם קרוב לנו הוא מאורע שמחייב תעצומות נפש כדי להתמודד איתו.

גם כשאנחנו מתחילים לחזור לשגרה, לא קל לנו לבצע את המוטל עלינו, ובפרט כשמדובר בפעולות שקשורות ליקירנו שהלך לעולמו, וכך גם פינוי הדירה שבה חי. במקרים רבים אנחנו נעזרים בשירות של פינוי דירות נפטרים, שמסייע לנו גם בהיבט הרגשי, גם מבחינה פיזית וגם מבחינה פרוצדורלית. בדיוק לשם כך אנחנו זמינים בעבורכם כאן בפינוי בזמן. יש לנו ניסיון של מאות פינויי דירות של אנשים שנפטרו באמתחתנו ונשמח לעזור לכם בשעתכם הקשה, בטח אם נוכל להקל עליכם את ההתמודדות עם ההליכים הפרוצדורליים.

פינוי דירות נפטרים

מה כולל פינוי דירה של נפטר?

שירות פינוי דירה של נפטר כולל הוצאת כל החפצים שיש בה ושאינכם מעוניינים בהם. ההחלטה מה להשאיר ומה לפנות היא כמובן של היורשים של האדם שנפטר, בהתאם לאופן שבו הם רוצים להתאים את הדירה לשימוש העתידי בה (העמדתה למכירה, השכרתה, לחיות בה בעצמם).

בהקשר זה, חשוב לזכור שבלא מעט מקרים בדירות של קשישים מצטברים בשנות חייהם האחרונות פריטים רבים שלא בהכרח יש להם שימוש (כמו למשל מקרר ישן שלא עובד וזקוק לפינוי) – גם עקב הקושי הפיזי לפנותם וגם בשל החיבור הנוסטלגי אליהם. יחד עם זאת, על-מנת שיתאפשר שימוש מיטבי בדירה נדרש מיון מסוים ופינוי החפצים שכבר לא מספקים באמת תועלת.

פינוי דירות נפטרים מתבצע תוך בדיקה מתמדת של כל פרט, כך שאם יתגלה לפתע חפץ שלא נכלל בהנחיות המקוריות של היורשים, הוא יימסר להם כדי שיוכלו להחליט מה לעשות איתו. בכל מקרה, פינוי ירושה יוצא לפועל תוך כדי התייעצות מתמדת עם בעלי הנכס העכשוויים כדי שחלילה לא ייווצר מצב שסולקו מהדירה פריטים בעלי ערך (גם אם כמובן מדובר בערך רגשי).

כיצד מתומחר פינוי דירה של נפטר?

פינוי דירות נפטרים מתומחר בהתאם לגודל הנכס והיקף העבודה. אם ישנם פריטים בעלי ערך כספי שבעלי הנכס לא מעוניינים בהם יותר, הם עשויים להוות חלק מהתשלום. עוד כדאי לדעת שניתן לכלול בשירות גם ניקוי יסודי ומקצועי של הדירה לאחר השלמת פינוי החפצים המיותרים.

פינוי דירה של נפטר ברגישות

עוד בנושא

פינוי דירות נפטרים – ברגישות ובאחריות

דגש חשוב נוסף במסגרת פינוי דירה של נפטר, לצד הרגישות המתבקשת וההתייעצות עם בעלי הנכס, הוא אחריות מלאה. האחריות באה לידי ביטוי קודם כל בעבודה זהירה כדי לא לגרום שום נזק לתשתית בדירה, ואם מדובר בבניין משותף, נדרשת שמירה גם על חדר המדרגות, הגינה וכו’. שנית, האתרים אליהם יפונו כל הפריטים המפונים הם אך ורק אתרים מסודרים המיועדים לכך, כשעוד קודם לכן ייעשה מאמץ להעביר חפצים שמישים לעמותות צדקה רלוונטיות כך שיוכלו לעזור למי שיכול להיתרם מהם.

פנו אלינו עוד היום באמצעות הטופס הבא או חייגו לטלפון 054-2862875  ונשמח להקל עליכם ולסייע בתהליך פינוי הדירה של הנפטר.

 

צריכים עזרה במלאכת הפינוי? השאירו פרטים ונשמח לעזור!
צרו קשר