פינוי ירושות ועזבונות

צריכים עזרה בפינוי ירושה? השאירו פרטים ונשמח לעזור!

אחד הרגעים הקשים בחיים הוא התמודדות עם מקרה מוות של אדם קרוב. דווקא ברגע כזה יש צורך לעתים לטפל בהרבה מאוד עניינים טכניים כמו תכנון ההלוויה והשבעה והיעדרות זמנית ממקום העבודה, ועם כל הצער והיגון – גם לראות את חפציו האישיים של אותו אדם ולגעת בהם.

לאחר מכן, בעת פתיחת הצוואה, לעיתים מקבלים בירושה את הדירה בה התגורר אותו אדם, ואז יש לדאוג לפינוי תכולת הדירה מחפצים שאינכם מתכוונים לשמור.

פינוי ירושה – מפנים את החפצים שכל כך כואב לראות

בדיוק ברגע הזה חברת פינוי בזמן נכנסת לתמונה. אנו מתמחים בפינוי בתים שהתקבלו בירושה, כאשר פעולת פינוי ירושות / פינוי עזבונות, מתבצעת ברגישות רבה על ידי בעלי מקצוע המתמחים בתחום פינוי דירות ופינוי עזבונות ומסייעים למשפחה ברגעים הקשים.

לעיתים, יש לפנות את הבית במהירות משום שנמצא כבר שוכר לדירה, או שהבית עומד למכירה ולא ניתן להראות אותו במצבו הנוכחי לקונים הפוטנציאליים.

במצבים מסוג זה אנו מגיעים בשמחה ומסייעים לכם בפינוי הרהיטים הישנים ותכולת הבית אותה אתם רוצים לפנות/להעביר.

איך מתבצע פינוי הדירה בתהליך פינוי ירושות ועזבונות?

אנו מגיעים לדירה, בוחנים את החפצים השונים אותם יש לפנות ומסייעים לכם למיין אותם ולהפריד בין חפצי ערך, רהיטים ומכשירי חשמל לבין ביגוד, ערימות של ניירת ישנה שאין בה צורך ופסולת נוספת שתבחרו להשליך.

יש לזכור כי כאשר מדובר על פינוי ירושות ועזבונות ויש צורך להשליך ציוד, לא ניתן להשתמש בפח האשפה העירוני ויש להשליך את הפסולת הכבדה במתחמים מסודרים.

כדי להבין למשל מה אומר החוק בנוגע לפינוי מקרר לרחוב לחצו כאן.

פינוי עזבונות
פינוי עזבונות

 

פינוי עזבונות – למה לא כדאי לעשות את זה לבד?

רבים חושבים כי פינוי דירה הינו תהליך פשוט אותו ניתן לעבור בסיוע חברים או בני משפחה.

בפועל, פינוי של דירה שלמה, בדומה להעברת דירה, פינוי ירושות הינו תהליך ארוך בו יש להעביר את כל הציוד אל מחוץ לבית ולדאוג לאיסופו או להובלה שלו לבית נוסף או למתחם מוסדר לאיסוף פסולת.

כאשר מדובר על פינוי ירושות או פינוי עזבונות, מדובר בכמות עצומה של עבודה, הכוללת מגע מתמשך עם החפצים שמזכירים לנו את אותו אדם אהוב שנפטר. פינוי דירות נפטרים מצריך רגישות רבה, מיותר להרחיב מדוע.

לעיתים, יש צורך לפנות גם חפצים שאינם נמצאים בתוך הדירה עצמה.

חברת “פינוי בזמן” מתמחה גם בפרוצדורה של פינוי מחסן או פינוי מקלטים, ומשאירה את החללים ריקים מחפצים, למעט הריהוט או הציוד שביקשתם שיישארו בהם.

פינוי ירושות – כמה זה עולה?

בכל הנוגע לנושא של פינוי ירושות ועזבונות מחיר הפינוי משתנה בהתאם לסוג הציוד הנמצא בדירה שיש לפנות, ולכמותו.

לעיתים תוכלו ליהנות גם מפינוי הדירה ללא תשלום, אם החפצים אותם אנו מפנים בעלי ערך כספי (מעבר לערך הסנטימנטלי), ואנו יכולים לממן חלק מעלויות ההובלה והפינוי באמצעות מכירתם.

לעיתים, אחד מהאנשים המתגוררים בבית סובל מהפרעה של אספנות כפייתית, וכתוצאה מכך מצטברת בבית כמות גדולה של חפצים שאין בהם ערך.

במקרה כזה מחיר הפינוי יהיה גבוה יותר, משום שלרוב לא ניתן למכור את החפצים. אנו מתמחים גם בפינוי במקרה של אגרנות כפייתית ונשמח לסייע בתהליך ההתמודדות.

פינוי ירושות
פינוי ירושות

פינוי ירושות – אל תעברו את זה לבד

אם הגעתם לעמוד הזה, ייתכן שאתם עומדים לפני השלב הכואב של פינוי ירושות / פינוי עזבונות. תנו לנו לעזור לכם לעבור אותו בקלות.

חברת פינוי בזמן תוכל להגיע אליכם במהירות ולעזור לכם להתמודד עם הררי החפצים שכל כך קשה לכם להשליך.

קיבלתם דירה בירושה? עברו למדריך הבא ובו טיפים להתמודדות עם מצב זה >>

פנו אלינו עוד היום באמצעות הטופס הבא או חייגו לטלפון 054-2862875 ונשמח להקל עליכם ולסייע בתהליך פינוי הירושה.

צרו קשר