פינוי בתים

רבים מתמודדים עם הסיטואציה הזו. קיבלתם דירה בירושה ואתם מעוניינים לעבור אליה או להשכירה, אך דבר אחד מונע בעדכם: הבית מלא בחפצים ישנים של קרוב המשפחה שנפטר. לעיתים המראה של חפציו של אותו קרוב אהוב מעלים זיכרונות חיוביים, אך לפעמים התחושה שעולה היא בעיקר כאב עמוק על האובדן של אותו אדם, שהיה חלק חשוב מחייכם. גם אם אין המדובר בכמות גדולה מדי של ציוד, קשה ברגעים כאלה לאחר האובדן למצוא את האנרגיה הדרושה לפינוי הבית. על מנת לעזור במצבים אלה הוקמה חברת “פינוי בזמן”.

פינוי בתים מקצועי חוסך את עוגמת הנפש

פינוי בית קשה לעיתים יותר ממעבר דירה. בעוד שבמעבר דירה אורזים את רוב הבית ומעתיקים את תכולתו לכתובת חדשה, פינוי בתים מצריך מיון קפדני של הציוד שיישאר ושל זה שאינכם מעוניינים לשמור. לא ניתן פשוט להכניס הכל לארגז ולמיין מאוחר יותר בדירה החדשה, אלא יש להחליט בזמן נתון אילו חפצים יקרים לנו, ועל אילו נסכים לוותר.

איך מתבצע פינוי בית?

כאשר אנו מגיעים לפנות את הבית, אנו דואגים שמומחה פינוי דירה מטעמנו יעבור עמכם על הפריטים השונים. לעיתים, תמצאו בזמן המיון פריטים שהייתם רוצים שיישארו בבית, כמו מכשירי חשמל או פריט ריהוט שיקר ללבכם. נדאג להפריד את הריהוט שתרצו להשאיר לעצמכם לפני ולבצע פינוי של רהיטים ישנים ותכולה שבה כבר אין לכם צורך.

לאחר מכן, נפריד את החפצים אותם היינו מעוניינים לקחת עמנו או למכור בשמכם. אם נחליט למכור חלק מהציוד, תוכלו לקבל הנחה ניכרת על תהליך פינוי הבית, עד רמה של פינוי ללא תשלום. לאחר איסוף הציוד ופינויו, אנו מעבירים את הפסולת לאתר מורשה על מנת שלא להעמיד אתכם בסכנת תביעה על ידי הרשויות העירוניות על השלכת פסולת בכמות שאינה מורשית בפח האשפה העירוני.

פינוי בתים ופינוי בית בקלות

פינוי בתים מבצעים רק עם המומחים של פינוי בזמן!

רבים חושבים כי כל חברת הובלות שיזמינו תוכל לעסוק גם בפינוי של תכולת הדירה. בפועל, מרבית חברות ההובלה מגיעות לבית על מנת להעמיס את הריהוט מנקודה אחת לשנייה, אך אינן עוסקות כלל בתהליך פינוי בתים. אנו מתמחים בפרויקטים של פינוי דירות, פינוי מחסן, פינוי מקלטים ופינוי ירושות ועזבונות במשך שנים, ומכירים על בוריים את האתגרים הכרוכים בפינוי.

פינוי בתים גם במקרה של אספנות כפייתית

לעיתים אנו נתקלים בבתים בהם בעל הבית סבל מהפרעה של אגרנות כפייתית. פינוי אספנות כפייתית מאתגר הרבה יותר, משום שחלק גדול מהבית הפך למעין מחסן בו נאגר הציוד במשך שנים, ולעיתים ניתן למצוא אשפה רטובה המסתתרת מתחת לפסולת שנאגרה בבית במהלך תקופה ארוכה. אנו מתמודדים עם האתגרים המיוחדים שבהפרדת הציוד מהאשפה, ומרוקנים את החדרים בקפידה במהלך כל פרויקט פינוי בתים.

מעוניינים בהצעת מחיר לפינוי הבית שלכם? אינכם יודעים איך לצאת מהבלאגן? מתביישים להראות לבני המשפחה הרחוקה את פנים הבית?

 

אל תהססו – צרו עמנו קשר עוד היום באמצעות טופס יצירת הקשר או בטלפון 054-2862875 ונשמח לסייע!

צרו קשר