פינוי אגרנות כפייתית

אם אדם קרוב אליכם אוסף חפצים באופן אובססיבי, גם כאשר מדובר בחפצים שבורים, באשפה, בבגדים שאינם במידה אותה הוא לובש או במכשירי חשמל שאינם ניתנים לתיקון, יתכן שהוא סובל מבעיית אגרנות כפייתית. במצב כזה, לעיתים מתעורר צורך לפנות את הבית, אם בשל מעבר דירה, שיפוץ של הבית או פשוט על מנת לשפר את איכות החיים של אותו אדם.

בחברת פינוי בזמן אנו מתמחים בפינוי אגרנות כפייתית, ומגיעים עם מומחי פינוי תכולת דירה אכפתיים ורגישים לבצע את הפרוייקט המורכב. נוכל להגיע עם רכב האלטעזאכן שלנו ולברור ביחד איתכם את החפצים שתרצו להשליך ולשמור אך ורק את החפצים בעלי הערך החיוניים לחיי היום יום. אנו מפנים את המוצרים שאין בהם שימוש לאתרי פסולת מורשים על ידי הרשויות, וכמומחים בתחום פינוי דירות ופינוי בתים, מותירים את הבית נקי לאחר הפינוי.

פינוי אגרנות כפייתית ברגישות

מדוע בעת פינוי אגרנות כפייתית יש לנהוג ברגישות רבה?

עבור אדם הסובל מהפרעה של אספנות או אגרנות כפייתית, הצורך לשמור על החפצים השונים, שלרוב אינם בעלי ערך, מונע מסיבה פסיכולוגית. אגרנות כפייתית לרוב מונעת מאחת מארבע אפשרויות: היא יכולה להיות ביטוי של טרגדיה אישית הגורמת לאותו אדם למצוא הקלה בחיטוט באשפה או איסופה, בעוד אגרנים אחרים מונעים מאמונה תפלה ומאמינים שאם יזרקו את החפצים השונים, מזל רע עשוי לרדוף אותם.

יש המפתחים יחס סנטימנטלי לחפצים השונים ואחרים, בדרך כלל אלה המצדיקים את האגרנות הכפייתית מסיבה רציונלית, אוספים חפצים שונים לצרכים אישיים או לצרכי שימוש מתוך חשש מקטסטרופה עתידית שעשויה לגרום למחסור במוצר זה או אחר.

לפני פינוי אספנות כפייתית – קבלו את הסכמתו של אותו אדם

כל מקרה שונה לגופו, ולכן יש להכין את אותו אדם ולקבל את הסכמתו לפני שמתחילים בפרוייקט פינוי אספנות כפייתית. יש לזכור כי פינוי אספנות כפייתית ישפר את איכות חייו של אותו אדם בטווח הרחוק, גם אם כרגע נראה כי קיים חשש שמצבו הנפשי יורע. אגרנות כפייתית לאורך שנים רבות יוצרת לעתים מצב בלתי נסבל בו הבית מלא בחפצים המסכנים את הבריאות של אותו אדם ושל משפחתו, ולעיתים בתוך החפצים עשויים להימצא פסולת, עובש או גללים של בעלי חיים המדיפים ריח לא נעים ומרחיקים קרובים שאינם באים לבקר את אותו אדם.

פינוי אספנות כפייתית במקצועיות

פינוי אגרנות כפייתית – שיפור איכות החיים בתוך מספר שעות

פינוי מקצועי של אגרנות כפייתית משפר את איכות החיים של המשפחה כולה. אפשר סוף סוף לאוורר את החדרים השונים, לראות את הרצפה ולהיפטר מריחות לא נעימים שהיו חלק מחיי היומיום בבית במשך תקופה ארוכה.

חברת “פינוי בזמן” מתמחה לא רק בפינוי אספנות כפייתית אלא גם בפינוי בתים שהתקבלו בירושה ומכילים ריהוט ישן שאין בו צורך, בפינוי מקלטים עמוסים לעייפה, ולמעשה – פינוי כל חלל באמצעות כוח אדם מיומן, מקצועי ואחראי שישמח להגיע אליכם ולהשאיר את הבית פנוי ומבריק לאחר מספר שעות.

קריאה נוספת בנושא:

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לפינוי אספנות כפייתית התקשרו אלינו עוד היום למספר 054-2862875 או מלאו פרטים בטופס צור קשר.

צרו קשר