פינוי מקלטים

רק לפני כמה שנים חווינו זאת מחדש. האזעקה העולה ויורדת שהחרידה את המדינה וטילים שהתעופפו לכל עבר, גם באזור המרכז.

מאות אלפי אנשים רצו למקלטים ברגע אחד. אך לאחר שעוברת התקופה הקשה, רבים שוכחים את היעוד האמיתי של המקלט, והוא חוזר למלא את תפקיד המחסן עבור בעלי הדירות השונות.

אופניים שכבר אינם בשימוש חונים בו בהמוניהם, תנור ישן, מאוורר שכבר אינו בשימוש ועוד עשרות פריטים הממלאים את המקלט עם הזמן – כאן נכנס לתמונה פינוי מקלט על ידינו.

פינוי ציוד ממקלטים יכול להציל חיים!

בחברת “פינוי בזמן” אנו יודעים שבשעת חירום המקלט יכול להציל חיים. לשם כך הקמנו שירות פינוי מקלטים, המשלים לשירותים נוספים כמו פינוי דירות או פינוי מחסן, וחיוני במיוחד בבתים בהם קיים רק מקלט אחד, האמור לשרת את כלל הדיירים בבניין.

פינוי מקלט מהחפצים המיותרים שבו מאפשר לכם גם להשתמש במקלט לאסיפות דיירים או כמועדון לבני הנוער בבניין, וחבל שלא להשתמש בשטח החיוני הזה רק משום שהושארו בו פריטים רבים שאין בהם צורך.

פינוי מקלטים

איך מתבצע פינוי מקלט על ידינו?

בכל פרוייקט פינוי ציוד ממקלטים אנו שולחים מומחה פינוי דירות שבודק מהי תכולת המקלט, ובוחן האם ישנם חפצי ערך בהם אנו מעוניינים.

כאשר מדובר על פינוי מקלטים, אם מצאנו מספיק חפצים שנוכל לרכוש מכם, אנו יכולים להעניק שירות מלא של פינוי המקלט וניקויו לאחר מכן – במקרים מסוימים אף ללא תשלום. את הפריטים בהם איננו מעוניינים, אנו מקפידים לפנות לאתרי פסולת מורשים על ידי העירייה.

פינוי מקלט עושים רק עם חברת פינוי בזמן!

איננו חברת הובלה שמגיעה על מנת לסייע לכם להעביר פריט ממקום אחד לאחר.

פינוי מקלטים? אנו מתמחים בפינוי במשך שנים, לרבות האתגרים המיוחדים הכרוכים באיסוף חפצי מתכת ישנים, מוצרי חשמל שתקינותם מוטלת בספק, מזרנים ישנים וכל ציוד אחר או פסולת שעשויה להצטבר במקלט.

כמו כן, אני מפנים את הפסולת רק לאתרי פסולת מורשים על ידי הרשויות המקומיות ודואגים לכך שהדיירים לא יקבלו קנס על פינוי חפצים שלא כדין.

פינוי ציוד ממקלטים
פינוי ציוד ממקלטים – למה זה חשוב?

“אמאל’ה, עכבר!” – פינוי מקלטים מהגיהנום

מקלטים רבים סובלים מבעיה נוספת: הימצאות מזיקים שונים במקלט, כמו מקקים או עכברים.

בניגוד לדיירי הבניין שאינם מעוניינים לגעת בחפצים השונים בהם עשויים להסתתר מזיקים, מומחי פינוי המקלט שלנו מיומנים ועובדים עם ציוד מתאים על מנת שלא ייפגעו במהלך כל פינוי מקלט.

כל עובדי החברה זוכים להכשרה מקיפה בנושא, וכן לביטוח ייעודי על מנת לבצע את הפעולה מבלי לסכן אתכם מבחינה משפטית.

בעיה נוספת האופייניית למקלטים רבים היא בעיית רטיבות או נזילות שונות. איננו חוששים גם מחפצים רטובים ומפנים את הפסולת מהמקלט כמו שהיא, לרבות ה”ניחוח” המעיק שעולה מהחפצים השונים שנחשפו למים במהלך השנים.

אל תתמודדו עם זה לבד

אם אתם מייצגים את הועד בבניין או את הדיירים שהשתמשו במקלט בעבר, או יורשים דירה שחלק מהחפצים בה אוחסנו במקלט – אל תחשבו פעמיים, אתם צריכים פינוי מקלט.

חברת “פינוי בזמן” מתמחה בפינוי ירושות ועזבונות ותוכל לסייע לכם בכל פרוייקט פינוי – קטן כגדול.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, השאירו פרטיכם בטופס או התקשרו לטלפון 054-2862875 ונשמח לעמוד לשירותכם.

צרו קשר