פינוי דירה בחיפה

צריכים עזרה בפינוי הדירה? השאירו פרטים ונשמח לעזור!

חיפה, העיר הצפונית השלישית בגודלה בישראל היא עיר מאתגרת בכל הקשור לפרויקטים של מעבר או של פינוי נכס. “פינוי בזמן” מתמחה בפרויקטים של פינוי דירה בחיפה כתוצאה ממעבר דירה או פינוי דירות המתקבלות בירושה מקרוב משפחה ומלאות בחפצים ישנים שאין בהם צורך.

ארגזים לפינוי דירה

הייחודיות שבפינוי דירה בחיפה

המבנה ההררי של חיפה, כמו גם התנועה הבלתי פוסקת ברחובות הראשיים, במיוחד במהלך שעות היום, הופכים את חיפה לפרוייקט פינוי דירות מאתגר. כאשר מפנים דירה, יש לקחת בחשבון לא רק את עבודת המיון של החפצים, אלא גם את כוח האדם הדרוש לנשיאתם במדרגות (שכן רבים מהבניינים בחיפה אינם כוללים מעלית). לאחר מכן, יש להשליך את החפצים שאין בהם צורך למתחמי פסולת מורשים על ידי העירייה, או להסתכן בקנס כבד.

פינוי בזמן – המומחים בפינוי דירות בחיפה

פינוי בזמן מתמחים בפרויקטים של פינוי דירות בערים הגדולות בארץ כגון פינוי דירה בתל אביב, בירושלים, ובחיפה בפרט. בכל פרויקט כמו פינוי ירושות ועזבונות, פינוי מחסן או פינוי מקלטים – אנו מסוגלים להגיע, לעזור לפנות את הציוד כולו ולהשאיר את הבית נקי ומבריק לאחר הפינוי. את החפצים המיותרים שאינם בעלי ערך עבורנו, אנו מעבירים לאתרי פסולת מורשים על ידי העירייה, ואת החפצים החשובים לכם נוכל להעביר לדירה או למקום המגורים שלכם.

פינוי דירה בחיפה – איך אפשר לעשות את זה בחינם?

אנו מבצעים חלק מהפרויקטים ללא תשלום. זאת אם קיימים חפצי ערך בדירה, אותם אנו יכולים למכור לאחר מכן. קיימים חפצים רבים שגם לנו אין שימוש בהם, ולכן אנו רק מפנים אותם לאתרי פסולת מורשים, ואחרים נשמח להשאיר ברשותנו ולקזז את ערכם עבורנו מעלויות הפינוי.

פינוי דירה בחיפה – גם במקרים של אספנות כפייתית

אגרנות כפייתית היא הפרעה נפשית מוכרת הגורמת ללוקים בה לאסוף חפצים שאין בהם ערך, פסולת, בגדים ישנים או מוצרי חשמל מקולקלים, ולמלא את הבית, לעתים עד אפס מקום. אנו מתמחים בפרויקטים של פינוי אגרנות כפייתית ומסוגלים לשנות את חייו של אדם על ידי איסוף ופינוי החפצים הישנים המציפים את הבית.

מעוניינים בהצעת מחיר אטרקטיבית לפינוי דירה בחיפה? התקשרו אלינו עוד היום לטלפון 054-2862875 או מלאו את טופס יצירת הקשר ונשמח לסייע.

משאית הובלות
צרו קשר