פינוי דירה בתל אביב

צריכים עזרה בפינוי הדירה? השאירו פרטים ונשמח לעזור!

דירות פנויות בתל אביב הן אכן מחזה נדיר. ברגע שבו דירה עומדת להשכרה, משתרך תור ארוך של מועמדים המעוניין בה. לכן, כל יום שבו הדירה אינה מוכנה למכירה או להשכרה שווה כסף. אם מסיבה כלשהי תזדקקו לשירותי פינוי דירה בתל אביב, מומלץ להיעזר בחברה חיצונית המתמחה בתחום, ולא לסמוך רק על חברים ועל בני משפחה.

איך מפנים דירה בעיר ללא הפסקה?

תל אביב היא עיר שוקקת, ובנויה משתי וערב של רחובות הומים ושל סמטאות צרות. כאשר זקוקים לפינוי דירות בתל אביב, במיוחד אם מדובר בדירה הממוקמת במרכז העיר, יש אתגר כפול. מחד, התמודדות עם המיון ועם אריזתם של החפצים השונים, ומאידך – הצפיפות הרבה בתל אביב וחוקי העזר העירוניים שאינם מאפשרים להשליך ריהוט ישן ופסולת בכמויות גדולות בבניין מגורים משותף.

למה להזמין חברה מקצועית לעבודת פינוי דירה בתל אביב?

בנוסף, אם חושבים על פינוי דירה בתל אביב, חשוב לעבוד עם מפנים מקצועיים, ולא רק עם חברת הובלות. הפינוי בתל אביב הוא משימה סבוכה בגלל השילוב המאתגר של עומס תנועה בכל שעות היום, בעיות חניה ורחובות צרים שלעתים משאית הובלה מתקשה להיכנס אליהם. אנו מתמחים בכל סוגי הפינוי – מפינוי דירות בתל אביב, דרך פינוי ירושות ועזבונות ועד לפינוי מחסנים ולפינוי מקלטים, כאשר אין פרוייקט קטן או גדול מדי עבורנו.

פינוי דירה בת"א? "פינוי בזמן" יכולה לחסוך לכם זמן וכסף

חברת פינוי בזמן מתמחה בפינוי דירות בתל אביב ובמרכז, ומגיעה גם לאזורים מרוחקים יותר ומבצעת פינוי דירה בירושלים ופינוי דירה בחיפה. החברה מספקת שירות מלא, החל מסיוע בפעולת מיון החפצים, במיוחד בפינוי דירה לדיירים עם בעיית אספנות כפייתית, כאשר ניתן ליהנות גם מפינוי לא רק של הדירה עצמה אלא גם משירותי פינוי מחסן או פינוי מקלטים.

ישנה גם אפשרות לפינוי בחינם

לאחר שהחפצים מוכנים להעברה, "פינוי בזמן" תוכל להעבירם לאתר פסולת או לשמור לעצמה חלק מהחפצים. אם מדובר בחפצים בעלי ערך עבור החברה, לעיתים תוכלו ליהנות משירות פינוי דירה בתל אביב בחינם. את החפצים שהחברה אינה שומרת לעצמה ומוצאת כחסרי שימוש, היא מפנה לאתרי פסולת מורשים בתיאום עם הרשויות המקומיות, וכן שומרת על שלמות החפצים בתהליך הפינוי על מנת שלא יפגעו.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית או להזמנת פינוי דירות מהיר, אל תהססו – צרו קשר עמנו עוד היום באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר או בטלפון 054-2862875 ונשמח לעמוד לשירותכם.

פינוי דירה בתל אביב
צרו קשר