פינוי דירה בירושלים

צריכים עזרה בפינוי הדירה? השאירו פרטים ונשמח לעזור!

פעמים רבות נזקקים לשירותי פינוי דירה כאשר מקבלים דירה בירושה והיא עמוסה בחפצים, או במצב בו צריכים להותיר את הדירה ריקה כאשר עוזבים אותה ועוברים לחו”ל. ירושלים, עיר הבירה של ישראל, מתקיימת כבר אלפי שנים וכוללת שכונות רבות בעלות סמטאות עתיקות וחדישות צפופות, שהכבישים בהן צרים ולכן בעת פינוי החפצים השונים ממנה, קשה יותר להעבירם למחסן או לאתרי הפסולת השונים.

פינוי דירה בירושלים – רק עם המומחים בתחום!

חברת “פינוי בזמן” מתמחה בפרויקטים של פינוי בתים בירושלים וכמובן גם פינוי דירות בירושלים – קטנים כגדולים. כל הפסולת שהחברה מפנה מהבית, או חפצים שהיא מוצאת כחסרי שימוש עבורה, מושלכים באמצעות צוות מיומן לאתרי פסולת מורשים בתיאום עם הרשויות המקומיות.

את החפצים שתרצו לשמור יוכלו אנשי החברה לסייע לכם להעביר, כאשר החברה מבטיחה פינוי יסודי של הדירה או של הבית ושמירה על איכות החפצים שלכם על מנת שלא יפגעו. חלק מהחפצים, אותם החברה מוצאת בעלי ערך, יכולים לשמש כתשלום עבור פינוי דירה בירושלים / פינוי תכולת דירה בירושלים, וכך תוכלו ליהנות מפינוי איכותי של הדירה או משירותי פינוי מקלט, חצרות או פינוי מחסן וכל חלל שהוא, ללא כל תשלום מצדכם.

פינוי בתים בירושלים

פינוי דירות בירושלים – גם לסובלים מהפרעת אספנות כפייתית

אחת הסיבות העיקריות בגללה מזמינים את שירותי החברה לפינוי דירה בירושלים / פינוי תכולת בית בירושלים היא פינוי אגרנות כפייתית. בעלי הפרעה זו אוספים באובססיביות חפצים ופסולת, ולעיתים הבית כולו מלא בחפצים שאין בהם שימוש או בפסולת המדיפה ריח רע. מומחי הפינוי מגיעים לדירה ומפנים אותה מכל התכולה המיותרת, וכך משפרים את איכות חייכם.

אנו מספקים שירותי פינוי דירה בירושלים גם בשל ירושות

סיטואציה נוספת שדורשת פינוי היא מצב בו קרוב משפחה נפטר ומשאיר דירה לבני משפחתו. הדירה מלאה בחפצים שאין בהם שימוש. אנו מתמחים גם בפרויקטים של פינוי ירושות ועיזבונות בירושלים או בכל עיר אחרת ומסייעים לכם ברגעים הקשים לחסוך זמן וכאב ראש בפינוי של הדירה, לצורך מעבר אליה, לפני מכירה או לקראת העמדתה להשכרה.

לפני שאתם מתחילים להטריד את כל בני המשפחה בפרויקט ארוך ומורכב, חסכו את ימי העבודה של כולם, ופנו למומחים בתחום – צרו קשר עם “פינוי בזמן” באמצעות טופס צור קשר או בטלפון 054-2862875 ונשמח לעמוד לשירותכם. 

פינוי דירה בירושלים
צרו קשר