קצת עלינו

חברת פינוי בזמן קיימת כבר למעלה מ-15 שנה ועוסקת בתחומי הפינויים וההובלות. כל עובדי החברה הנם בעלי ניסיון מקצועי רב. כמו כן, אצלנו יחסי האנוש והיחס ללקוח הנם בעדיפות עליונה. אנו מבינים כי הליך של פינוי דירה והובלה יכול להיות עמוס רגשית ולכן אנו דואגים להתייחס לכל לקוח ברגישות ובהבנה.

"פינוי בזמן" עובדת בשיתוף פעולה עם חברות שמספקות ציוד לצה"ל, עם משטרת ישראל, עם כוחות ההצלה, עם נמל אשדוד, עם חברות פרטיות וממשליות רבות ועם אלפי לקוחות פרטיים מרוצים.

שמה של החברה – "פינוי בזמן" – לא נבחר סתם – אנו מתחייבים להגיע תמיד במועד ובשעה שנקבעו עם הלקוח ולפנות את התכולה או לבצע את ההובלה לשביעות רצונו המוחלטת, בהתאם ללוח הזמנים.

אנו מספקים שירות ברחבי גוש דן והמרכז - מנתניה בצפון ועד אשדוד בדרום.

צריכים עזרה בפינוי הדירה? השאירו פרטים ונשמח לעזור!

אנו מבצעים במקצועיות רבה את כל שירותי הפינוי:

כיצד מתבצע הליך הפינוי?

הליך הפינוי מתבצע בכמה אופנים, בהתאם לדרישות הספציפיות של הלקוח ויש אפשרות גם לפינוי דירה בחינם בחלק מהמקרים. במקרים אחרים, הפינוי מתבצע בתמורה לתכולה אותה מפנים. חשוב לציין כי ישנם גם מקרים בהם החברה קונה את תכולת הדירה מבעליה בעד תמורה כספית.

כל הליך פינוי מתבצע בתיאום עם הרשויות המקומיות, ללא כל פגיעה בסביבה, כאשר בסיומו הפסולת נשלחת לאתרי פסולת מורשים. לעולם לא תקבלו קנס על השלכת פסולת/אי פינוי פסולת מהרחוב בעקבות עבודת פינוי איתנו – אנו נדאג לבצע את כל הסידורים הנדרשים ונפנה את האשפה.

פינוי דירות בחינם ומהר

 

לא רק פינויים – שירות הובלות מקצועי!

חברת פינוי בזמן מספקת גם שירותי הובלה בצורה אדיבה ומקצועית:

  • הובלות קטנות וגדולות
  • הובלת דירה
  • הובלת משרד
  • הובלת חפצים שונים: מקררים, מכונות כביסה, מדיחי כלים ועוד
  • הובלות באזור המרכז: בתל אביב, ברחובות, בגבעתיים, ברמת גן , בראשון לציון ועוד.

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים של משפחת פינוי בזמן! אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ופנייה.

אז למה אתם מחכים? התקשרו כעת לטלפון 054-2862875 או מלאו את הטופס הבא >>

צרו קשר